Tuleje siłowników hydraulicznych

Produkcja kompletnych siłowników hydraulicznych w oczywisty sposób sprawia, że firma nasza jest w stanie realizować produkcję wszystkich ich elementów. Dlatego też tuleje siłowników hydraulicznych produkowane są zarówno jako elementy składowe samego siłownika, jak również jako niezależne części zamienne na potrzeby Klienta. Detale te mogą być dostarczane według dokumentacji wykonanej przez nasz zespół inżynierów. Mogą obejmować typoszereg tulei prowadzących do siłowników w standardach MF3, MT4, MP5. Posiadamy również nieograniczone możliwości technologiczne wykonania tulei prowadzących o konstrukcji indywidualnej, dopasowanej pod konkretny model siłownika hydraulicznego.

Jakie tuleje siłowników hydraulicznych produkujemy?

W zakresie wariantów wykonawczych realizujemy produkcję tulei prowadzących w odmianach, w których tłoczysko prowadzone jest:

  • w tulei brązowej;
  • poprzez kompozytowe elementy prowadzące.

Natomiast w wariantach, w których uszczelnienie tłoczyska realizowane jest poprzez zastosowanie:

  • pakietu uszczelniającego;
  • uszczelnień wargowych;
  • uszczelnień kompaktowych;

Zakres wymiarowy tulei siłowników hydraulicznych, jaki nasze przedsiębiorstwo jest w stanie realizować obejmuje typoszereg tulei prowadzących pod średnice tłoczyskowe od Φ16 do Φ200.

Tuleje siłowników hydraulicznych

Do produkcji tulei prowadzących stosowana jest przede wszystkim stal w gatunkach C 45 oraz 42 CrMo4. W przypadku produkcji tulei prowadzących z prowadnicą brązową główne materiały do tego stosowane to brązy CuAl10Fe3Mn2 oraz CuSn10P.

Przykładowe tuleje siłowników hydraulicznych produkowane w naszej firmie, oraz inne części siłowników.

Nasze możliwości technologiczne oraz doświadczenie umożliwiają produkcję mało i wielkoseryjną. Niemniej realizujemy również zamówienia na pojedyncze sztuki, zgodne ze specyfikacją zamawiającego. Wszelkie informacje techniczne mogą Państwo otrzymać kontaktując się z naszym biurem technicznym pod numerem tel. ☎️: +48 58 320 13 05. Można również wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony z prawej strony.