Skip to content

biuro: pn – pt: 08:00 – 16:00     produkcja: pn. – pt.: 07:00 – 15:00

PL   EN   DE  

biuro: pn – pt: 08:00 – 16:00     produkcja: pn. – pt.: 07:00 – 15:00

Conmatec Logo nowe 2021

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem w naszym Przedsiębiorstwie jest prowadzona nieprzerwanie aż od 1989 roku. Specjalizujemy się obróbce średnich i dużych elementów, zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak również w produkcji wielkoskalowej. Obecnie posiadamy park maszynowy umożliwiający obróbkę skrawaniem zarówno na maszynach konwencjonalnych, jak i sterowanych numerycznie (obróbka skrawaniem  CNC). W naszych możliwościach technologicznych znajduje się produkcja:

Usługi ConMatec.pl

Obróbka skrawaniem – co oferujemy?

Jesteśmy jedynym w Polsce przedsiębiorstwem specjalistycznym działającym w branży pomp do betonu z własnym zapleczem produkcyjnym obejmującym obróbkę skrawaniem CNC i konwencjonalną. Zakres produkcji komponentów i części zamiennych z dziedziny pomp do betonu obejmuje pełen zakres zespołów spotykanych w tych maszynach. Również produkcję siłowników hydraulicznych i komponentów do siłowników, produkcję części maszyn o uniwersalnym charakterze, mających zastosowanie w mechanice maszyn. Ponadto produkcję elementów do zespołów napędowych i przekładni napędowych.

Na podstawie dostarczonych rysunków technicznych lub wzorów mamy możliwość uruchomienia produkcji detali w ilościach: od pojedynczych sztuk do partii seryjnych i wielkoskalowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz elastycznym systemom programowania maszyn CNC jesteśmy w stanie zapewniać krótkie terminy realizacji. Uniwersalny charakter infrastruktury maszynowej naszego zakładu pozwala na łatwe dopasowywanie rozdziału produkcji na odpowiednie obrabiarki.

Długoletnia produkcja i współpraca z kooperantami branżowymi pozwala nam oferować i wykonywać wysokozaawansowane produkty po obróbce cieplnej, po chromowaniu technicznym, po oksydowaniu, cynkowaniu itp. Wdrożony i nadzorowany system zarządzania jakością gwarantuje ciągłe monitorowanie jakości produkcji od wejścia surowego materiału do odbioru wyrobu końcowego.

Przedsiębiorstwo ConMatec.pl jest w stanie zaoferować Państwu efektywne rozwiązania na wszystkich etapach produkcji elementów związanych z szeroko pojętą obróbką metali CNC. Partnerów handlowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu!